خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

رهبر ایران: امارات به دنیای اسلام خیانت کرد

 

آیت الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران امروز در دیدار ویدیویی با اجلاس آموزش و پرورش این کشور در واکنش به توافق امارات و اسرائیل بر عادی سازی روابط گفت: "امارات متحده عربی هم به دنیای اسلام خیانت کرد، هم به ملت های عرب و کشورهای منطقه خیانت کرد و هم به فلسطین خیانت کرد".

وی با بیان اینکه "این خیانت دیر نخواهد پای


ید اما این لکه ننگ بر آنها خواهد ماند"، اظهار داشت: "آنها پای صهیونیست‌ها را به منطقه باز کردند و مسئله فلسطین را که مسئله غصب یک کشور است به فراموشی سپردند و عادی‌سازی کردند".

رهبر ایران با اشاره به اینکه "ملت فلسطین زیر فشارهای شدید قرار دارند"، ادامه داد:"آن‌ وقت آنها می‌آیند با اسرائیلی‌ها و عناصر پلید آمریکایی مثل آن یهودی که در خانواده ترامپ وجود دارد علیه مصالح دنیای اسلام کار می‌کنند و با قساوت تمام با دنیای اسلام برخورد می‌کنند. امیدوارم اماراتی‌ها زود بیدار شوند و کاری که کرده‌اند را جبران کنند".

0 نظرات: