خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

فوت 184 بیمار کرونایی در ایران طی شبانه‌روز گذشته

 

دکتر سیما لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران امروز چهارشنبه طی یک نشست خبری در تهران اظهارداشت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 3 هزار و 605 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 594 نفر از آنها بستری شدند.


وی با بیان اینکه مجموع بیماران در ایران به 432 هزار و 798 نفر رسیده است ادامه داد: در یک روز گذشته 184 بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 24 هزار و 840 نفر رسید.

لاری تعداد بیماران بهبود یافته 365 هزار و 846 نفر عنوان کرد و گفت: 3 هزار و 948 نفر از بیماران در وضعیت شدید و تحت مراقبت قرار دارند.

براساس این گزارش استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند.

استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

0 نظرات: