خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

کمک یک میلیارد دلاری «آیت‌الله سیستانی» به ایران برای مبارزه با کرونا

 

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورا از اختصاص کمکی بالغ بر یک میلیلارد دلار از دفتر «آیت‌الله سیستانی» برای مقابله با کووید 19 در ایران خبر داد.

به گزارش «خبرگزاری ایرنا» حسینعلی

شهریاری روز پنجشنبه 6 اوت 2020 در نشست خبری در زاهدان اظهارداشت: ویروس کرونا مشکلاتی را به وجود آورده اما در تلاشیم از کانال وزارتخانه و خیران سلامت بسیاری از مسائل را برطرف کنیم تا کمتر دچار مشکل شویم.

نماینده زاهدان در مجلس ادامه داد: از دفتر «آیت‌الله سیستانی» حدود یک میلیارد دلار برای بحث مقابله با کرونا در کشور اختصاص یافته که از این منبع برای خرید تجهیزات در برخی شهرستان‌های سیستان و بلوچستان نیز هزینه شده است.

او در ادامه مدعی شد: ستاد اجرایی «فرمان امام» نیز در بحث واکسن آنفلوآنزا و کرونا بسیار خوب وارد عمل شده و در حال فعالیت است.

گفتنی است مراجع تقلید شیعه مدعی هستند که درآمد مالی آنها از آنچه که «وجوه شرعی اعم از خمس و زکات، و دیگر خیرات» نامیده‌اند، تامین می‌شود.

0 نظرات: