خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

یک باند فروش نوزاد در تهران متلاشی شد+عکس

رئیس پلیس تهران بزرگ از انهدام باند فروش نوزادان که در فضای مجازی اقدام به فروش نوزادان می‌کردند، خبر داد.
 سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: این اتفاق در چند روز اخیر در فضای پخش شده و هموطنان درخواست فراوان برای شناسایی و برخورد با متهمان داشتند.
حکایت نوزادانی که پس از به دنیا آمدن فروخته می‌شوند حکایت دردناکی‌ست، کودکانی که ناخواسته وارد این دنیا شده تا پول نقدی برای پدر و مادر سنگدل‌شان شوند.
قبلا بنابر مشاهدات عینی در برخی از کیوسک‌های تلفن‌های همگانی پایین شهر آگهی می‌زدند که توان نگهداری از بچه را ندارم و به بالاترین قیمت می‌فروشم؛ پسربچه چهار ساله‌ام را می‌فروشم؛ جنین یک بچه به فروش می‌رسد و... اما الان نحوه خرید و فروش نوزاد هم تغییر کرده به شکلی که وقتی اینستاگرام خود را باز کنید انواع و اقسام بچه‌ها با سن های متفاوت به فروش می‌رسند.
این روزها در برخی از صفحات در اینستاگرام، اقدام به فروش کودکان می کند تا جایی که حتی نوزاد دختری را بدون هیچ پرداختی به دیگری واگذاری می‌کند.

0 نظرات: