خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

زیباترین زن جهان رسوا شد .+عکسها

امبر هرد، بازیگر سینمای هالیوود که در نظرسنجی‌های مختلفی به عنوان زیباترین زن جهان انتخاب شده است، بار دیگر مورد هج
مه کاربران در فضای مجازی قرار گرفت. او این‌بار به دلیل خیانت به همسر سابقش جانی دپ و رسوایی عجیب در ارتباط با ایلان ماسک و کارا دلوین با اعتراض مواجه شده است.
مووی مگ در این رابطه نوشت: پرونده جدایی عجیب امبر هرد و جانی دپ هر روز وارد مرحله تازه‌تری می‌شود. در جدیدترین اخباری که از مناقشه طولانی مدت این دو بر سر جدایی منتشر شده، فردی به نام جاش درو که همسر سابق یکی از دوستان امبر هرد است، با ارائه سندی اعلام کرده که امبر هرد رابطه همزمانی را با ایلان ماسک و کارا دلوین تجربه کرده است!

ظاهراً ماجرای این رابطه ۳ نفره به سال ۲۰۱۷ و زمانی که آن‌ها در استرالیا حضور داشتند باز می‌گردد.

لازم به ذکر است که در روز‌های گذشته وکلای سرشناس استخدام شده توسط امبر هرد، به بهانه شیوع کرونا از وکالت پرونده استعفا داده بودند.
انتشار این خبر می‌تواند تاثیر چشمگیری بر آینده کاری امبر هرد بر جای بگذارد. هرد پیش از این، با متهم کردن جانی دپ به اعمال خشونت علیه وی در دوران اوج جنبش زنان در هالیوود، سبب شد تا روند کاری جانی دپ در معرض آسیب شدید قرار بگیرد.

0 نظرات: