خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

مدلی که به خاطر چهره معصومانه‌اش معروف +عکسها

تیلور هیل یکی از مدل‌های مشهور آمریکایی بوده که در سال ۱۹۹۶ متولد شده است. تیلور از سال ۲۰۱۵
فعالیت حرفه‌ای خود را ویکتوریا سیکرت آغاز کرد و یکی از فرشتگان این برند شد. از نگان منتقدان و علاقمندان مد، چهره تیلور هیل بسیار معصومانه و طبیعی است و حتی بدون آرایش نیز چهره دوست‌داشتنی و مهربانی دارد.
تیلور از سال ۲۰۱۲ پس از آشنایی با چند عکاس حرفه‌ای وارد عرصه مدلینگ شد و در این سال در اولین فشن شو رسمی خود حضور پیدا کرد. وی در همان سال اول فعالیت خود  بر روی جلد مجله ال رفت و در نهایت خیلی زود یعنی دو سال بعد تیلور موفق شد تا در شوی ویکتوریا سیکرت حضور پیدا کند. سال ۲۰۱۵ سالی پر از اتفاقات خوب برای تیلور بود زیرا در همین سال عنوان برترین مدل جهان به او داده شد.
به نقل از وبسایت دینو، این مدل علاوه بر همکاری با برند ویکتوریا سیکرت، با برند‌های مطرح دیگری چون H&M، Forever 21، ورساچه، پوما، دولچه گابانا، رالف لارن و شنل و دیگر برندهای مطرح همکاری داشت و در آمد او تا پایان سال ۲۰۱۵ به بیش از ۴ میلیون دلار رسید.

تیلور هیل
در حال حاضر تیلور هیل بسیار موفق و محبوب است و در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال‌کنندگان زیادی دارد. تیلور در کنار مدلینگ در چند فیلم نیز نقش آفرینی کرد و خانواده او نیز در مسیر مدلینگ با او همراه شدند. تیلور هیل با قد ۱۷۸ سانتی‌متری و وزن ۵۶ کیلویی فیزیک مناسبی برای مدلینگ دارد.
7d1c28ded301147eaa6b35baa5af6285
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد تیلور هیل ابروهای پر و پهن او است که چهره او را کودکانه‌تر کرده و زیبایی بیشتری را در صورت او ایجاد کرده است. چشم‌های درشت و کشیده او نیز زیبایی چهره‌اش را دوچندان کرده است. به طور کلی هیل علاقه زیادی به سادگی دارد و به همین دلیل انتخاب همیشگی او آرایش نود یا مات است. در واقع او از لوازم آٰرایش بسیار کمی استفاده می‌کند و سعی می‌کند چهره خود را طبیعی حفظ کند.
1526100578-trendy-st
انتخاب او برای مدل موهایش نیز معمولا ساده است. او یا موهایش را در حالت طبیعی باز می‌گذارد و یا در اغلب موارد موهای خود را در بالای سر جمع می‌کند که در هر دو حالت زیبا است.

Taylor-Hill-by-STYLEDUMONDE-Street-Style-Fashion-Photography0E2A7516
تیلور هیل از رژیم‌های غذایی خاص و ورزش یوگا لذت زیادی می‌برد. ورزش مورد علاقه او یوگا است ولی او از انجام ورزش‌های روزانه زیاد لذت نمی‌برد. تیلور به ورزش‌های دیگری چون کراس فیت و ژیمناستیک نیز علاقه دارد و در وقت‌های آزاد خود کتاب می‌خواند یا به موسیقی گوش می‌کند.
تیلور هیل

0 نظرات: