خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

خانه لاکچری جاستین بیبر که حریم خصوصی در آن معنا ندارد/+ عکس

جاستین بیبر خواننده محبوب موسیقی پاپ که در نوجوانی میلیون‌ها طرفدار بدست آور
د در نتیجه از طریق فروش آلبوم‌ها و بلیط کنسرت‌هایش درآمد قابل توجهی داشت. او در سال‌های اخیر با هیلی بالدوین ازدواج کرد و این دو در یک خانه فوق‌العاده زیبا و منحصربه‌فرد در کنار هم زندگی می‌کنند.
در ادامه خانه گران قیمت جاستین بیبر را در اختیارتان قرار خواهیم داد و جزییاتی از خانه ی زیبای این ستاره پاپ را ارائه خواهیم کرد.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که این خانه گران‌قیمت جاستین بیبر تحت مالکیت او نبوده و در واقع او صاحب این ملک نیست بلکه این خانه را اجاره کرده است.
1
به گزارش سایت دینو، هزینه اجاره این خانه بسیار بالا است و معامله بزرگی محسوب می‌شود. البته جاستین قطعا خانه‌هایی تحت مالکیت خود دارد اما این خانه را برای تفریحات و استراحت اجاره می‌کند.
این خانه از فضای سبز بسیار زیبایی برخوردار بوده و مساحت آن 7.500 فوت مربع است. اجاره این خانه قبلا ماهانه 59000 دلار بوده و اکنون قطعا هزینه اجاره آن بسیار بیشتر است.
2
در این خانه حریم خصوصی معنای خاصی ندارد زیرا تمام خانه از شیشه‌های عظیم ساخته شده و نمی‌توان به آن به چشم یک کاخ خصوصی نگاه کرد. در واقع از خیابان یا از ساحل، داخل خانه کاملا مشخص است. این خانه با چند صد تن فولاد و شیشه‌های سفارشی ساخته شده و ساخت آن حدود 5 سال طول کشیده است.
این خانه گران قیمت دارای شش اتاق خواب، پنج حمام، یک گاراژ برای شش ماشین شومینه‌های بسیار زیاد، آسانسور و سیستم امنیتی است. این خانه در تپه‌های بورلی هیلز واقع شده است و چشم‌انداز بی‌نظیری به محیط اطراف دارد.
3
در طراحی این خانه شاهد فضای سبز و استخر فوق العاده زیبا، مبلمانی مدرن و ساختاری حیرت انگیز هستیم و نمای داخلی پر از اشکال چند ضلعی است. این خانه‌ی باشکوه و مدرن بسیار زیباست و نظر همگان حتی جاستین بیبر را به خود جلب کرده است.

4
6
7

0 نظرات: