خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

فوتبالیست آفریقایی چهار سال پس از مرگ دوباره زنده شد.

یک فوتبالیست کنگویی به نام هانیک کامبا که در لیگ آلمان هم بازی کرده، چهار سال پس از آنکه اعلام شد در یک حادثه رانندگی جان باخته، دوباره زنده پیدا شد.
هانیک کامبای 33 ساله پیش از این در تیم شالکه آلمان بازی می‌کرد و در 9 ژانویه 2016 اعلام شد که در نتیجه حادثه رانندگی جان باخته است ولی پس از 4 سال در حالی که برای یک شرکت انرژی کار می‌کرد، زنده پیدا شد.
به گزارش روزنامه بیلد، پیدا شدن کا

مبا موجب تعجب و شگفتی همه جامعه فوتبال آلمان شد و در حال حاضر همسر سابق کامبا به جرم تقلب دستگیر شده است. گمان می‌رود این زن مرگ همسرش را صحنه‌سازی و جعل کرده تا از بیمه عمر او استفاده کند. کامبا در دوران حیاتش بیمه عمر خود را به نام همسرش نوشته بود.
هانیک کامبا در بخشی از بازجویی‌ها گفت که دوستانش در کنگو او را بدون پول، مدرک و حتی تلفن همراه تنها رها کردند و زمانی که به آلمان بازگشت نتوانست نمردنش را به اثبات برساند.

0 نظرات: