خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مواضع نیروهای ایرانی در استان حلب سوریه

رسانه‌های رژیم سوریه شنبه 16ماه مه 2020 از حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مواضع نیروهای ایرانی در استان حلب سوریه خبر دادند.
رسانه‌های وابسته به رژیم سوریه همچنین به شنیده شدن صدای انفجارهایی در ساعت‌های آغازین روز شنبه در شهر حلب سوریه اشاره کردند.
این در حالی است که بنا به گزارش رسانه‌های رژیم سوریه جنگنده‌های
اسرائیلی اطراف دانشکده توپخانه در جنوب الراموسه در جنوب استان حلب را بمباران کردند.
در همین راستا فعالان سوری وقوع انفجار در شهر حلب در ساعت‌های اولیه روز شنبه را تایید کرده و توضیح دادند که صدای انفجارها در نتیجه حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مواضع نیروهای ایرانی در این شهر شنیده شده است.
مواضع شبه‌نظامیان ایرانی
هر چند جزئیاتی درباره حجم خسارت‌های وارده ناشی از انفجار یا منبع آن گزارش نشده، رسانه‌های سوریه اما به نقل از فعالان گزارش دادند که صدای انفجارها ناشی از حملات هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مواضع گروهای شبه‌نظامی ایرانی در منطقه الراموسه در حاشیه شهر حلب است.

0 نظرات: