خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

آخرین وضعیت سحر تبر

آخرین وضعیت سحر تبر از زبان موکلش

پیام درفشان وکیل مدافع فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر، گف
ت: وضعیت جسمانی موکلم بهتر شده و تنگی تنفسش برطرف شده است.

درفشان افزود: با تمهیدات مناسب قوه قضائیه که مرخصی‌ها تا پایان اردیبهشت تمدید شده و همچنین اعزام هیات‌های تخصصی در ابعاد کشوری برای رسیدگی فوری به وضعیت زندانیان و انجام اقدامات فوری و مناسب می‌توان امید واثق داشت که با مدیریت صحیح، اکنون محیط زندان تحت کنترل درآمده است.

وی گفت: رفتار مسئولانه ریاست زندان باعث شد که سریعا موکلم را به بیمارستان تخصصی اعزام کردند و آنجا تمام آزمایش‌های لازم صورت پذیرفت.

درفشان گفت: امکان اعطای مرخصی به موکلم از لحاظ قانونی در اختیار زندان نیست که گلایه‌ای متوجه زندان باشد، بلکه چون حکم محکومیت صادر نشده، پس زندان قابلیت صدور مرخصی ندارد.

درفشان اظهار کرد: حوزه ریاست گزارشی از خلاصه پرونده موکلم را از معاونت قضایی دادگاه انقلاب مطالبه کرده و این گزارش ارسال شده و همین توجه سریع در این خصوص جای تقدیر دارد.

وی مجموعه اقدامات دستگاه قضا را در بحث تمدید مرخصی‌ها، تشکیل کارگروه‌های تخصصی بازرسی، تغذیه مناسب مادران، فرزندان و زنان زندانی و ... را مثبت ارزیابی کرد.

0 نظرات: