خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

تولد ۲۵ سالگی معروف‌ترین مدل جهان/ عکس

بلا حدید با انتشار یادداشتی صمیمانه در اینستاگرام، تولد ۲۵ سالگی جیجی، خواهر بزرگترش را تبریک گفت.

 این مدل ۲۳ ساله چندین عکس از دوران کودکی خود و جیجی را همراه با چند عکس جدیدتر از هر دو خواهر مشغول بازی و خنده با یکدیگر، منتشر کرد.
به نقل از ایندیپندنت، بلا همچنین یادداشت دومی با عکس‌هایی بیشتر از این دو مدل منتشر کرد که یکی از آنها بلا را نشان می‌دهد که سرش را روی پای جیجی گذاشته و جیجی هم دارد موهایش را در آرایشگاه درست می‌کند.
به نظر می‌رسد که بسیاری از عکس‌ها از پشت صحنه برنامه‌های مد "ویکتوریاز سیکرت" گرفته شده است که هر دو مدل بارها در آن شرکت داشته‌اند.
photo_۲۰۲۰-۰۴-۲۶_۲۲-۱۶-۴۷
بلا در توضیح عکس‌ها نوشت: "تولدت مبارک بهترین دوست، معلم و شریک جرم من. نمی‌توانستم بدون حضور تو در کنارم چنین زندگی کنم. متشکرم که بهترین خواهر بزرگی هستی که می‌توانستم آرزویش را داشته باشم. نمی‌توانستم این را حتی در خواب ببینم."
unnamed
او ادامه داد: "من قدردان تمام کارهایی هستم که تو انجام داده‌ای و نه فقط امروز، بلکه هر روز حضور تو را در زندگی‌ام گرامی می‌دارم."
photo_۲۰۲۰-۰۴-۲۶_۲۲-۱۷-۰۰
این یادداشت تا کنون بیش از ۱.۵ میلیون لایک و هزاران نظر گرفته است؛ از جمله نظری از جانب پدر این دو خواهر، محمد حدید.
او نوشت: "واقعا زیبا گفتی و مفتخرم که پدر شما هستم."
photo_۲۰۲۰-۰۴-۲۶_۲۲-۱۶-۴۷ (2)

0 نظرات: