خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

جدیدترین پیش‌بینی بیل گیتس در باره پایان کرونا

بیل گیتس، بنیان‌گذار میکروسافت اعلام کرد که جهانیان می توانند طی یک تا دوسال به روند عادی زندگی برگردند.

به گزارش روزنامه فرانسوی فیگارو، وی در این باره گفت:«ما می‌توانیم از مرحله اول عبور کنیم و سیستمی را طراحی کنیم که بتواند بدون ریسک بازگشت به پیشرفت فار نمایی اپیدمی عمل کند. سیستم تست و رهگیری کشورها می تواند بسرعت نقاط ابتلا را تعیین و آن را کنترل کند. اما مردم نمی توانند به زندگی عادی برگردند، زیرا آنها به دلیل احتمال ابتلا نگران خواهند بود و این امر باعث تغییر شدید سبک زندگی خواهد شد.
وی افزود: حتی تصمیمات دولتی نمی تواند آنها را وادار به رفتن به ورزشگاه‌ها بکند. این وضع تا زمانی ادامه خواهد داشت که بتوان ثابت کرد درمان و یا واکسیناسیون می ‌تواند مانع از مرگ بر اثر ابتلا به این ویروس شود.
بنیان‌گذار میکروسافت گفت: باید روش‌های درمانی ابداع شوند که کاربرد آن‌ها بمراتب ساده‌تر از واکسیناسیون باشد زیرا ضرورت تست آن در چنین مقیاس بزرگی وجود نخواهد داشت. اما برای بازگشت جهان به زندگی نرمال، وجود روش‌های فوق‌العده موثر درمان و یا واکسن ضروری است. واکسن اهمیت زیادی دارد، زیرا همانا با زدن واکسن، می‌توانیم به زندگی عادی برگردیم».

0 نظرات: