خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

حمله به سحر قریشی: شعور شما "ریست" شده! + عکس

برخورد سحر قریشی با پاکبان و واکنش کاربران فضای مجازی

اخیرا ویدئویی از سحر قریشی، بازیگر کشورمان در صفحات مجازی منتشر شده که با واکنش تند مردم همراه بوده‌است. در این ویدئو، سحر قریشی در فضای آزاد در حال پیاده‌روی است و بعد از رفتن بهاخیرا ویدئویی از سحر قریشی، بازیگر کشورمان در صفحات مجازی منتشر شده که با واکنش تند مردم همراه بوده‌است. در این ویدئو، سحر قریشی در فضای آزاد در حال پیاده‌روی است و بعد از رفتن به سمت یک پاکبان محترم و گفتن این جمله که ما لباس‌مان را با هم ست کردیم، با واکنش پاکبان مواجه می‌شود که می‌گوید: «برو». سپس قریشی در حالی که با صدایی بلند می‌خندد، خطاب به دوستانش می‌گوید: «همین مونده بود که این بگه برو...» و به خنده‌هایش ادامه می‌دهد.
«لباس پاکبان‌های عزیز در این روز‌های کرونایی هم چهره‌ی شهرمان را پاکیزه نگه‌داشته‌اند، به رنگ شرافت و غیرت است که بعید می‌دانم با هر رنگی ست شود. رفتار طبقاتی، توهین آمیز و غیر انسانی خانم سحر قریشی با پاکبان محترم محکوم است و انتظار می‌رود هنرمندان مردمی به آن واکنش نشان دهند.»

کاربر دیگری در پاسخ به رفتار سحر قریشی این‌گونه نوشت:

«نه خانم سحر قریشی، لباس رفتگر با لباس شما «ست» نشده، اما اخلاق و شعور شما

- اگر هم روزی داشته‌اید - حتما «ریست» شده‌است. کار نکرده‌اید و نمی‌فهمید که هستند کسانی که خسته می‌شوند. جامعه‌تان را نمی‌شناسید و نمی‌دانید که هستند کسانی که نخواهند با «سلفیشی»، چون شما «سلفی» بگیرند.»

0 نظرات: