خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

200 نفر در گیلان بر اثر کرونا جان باخته‌اند

محمدحسین قربانی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت ایران در گیلان در جلسه فوق العاده کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی رشت، آمار فوت شدگان مبتلا به کرونا در گیلان را بالغ بر 200 نفر اعلام کرد و افزود: حدود 800 الی 900 نفر در گیلان به این ویروس آلوده شده‌اند.
به گزارش سایت «گیل خبر» وی
با اشاره به اینکه امروزه زیرساخت‌های گیلان مناسبت نیست، تصریح کرد: استان قم یک بیمارستان جامع با 500 تخت را برای درمان بیماران کرونا اختصاص داده، ولی در گیلان بیماران کرونایی به صورت پراکنده بستری هستند.
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت ایران در گیلان تاکید کرد: هنوز نتوانسته‌ایم مردم را قانع کنیم یک دشمن تمام عیار رو به روی ما قرار گرفته و با هر زبانی که بتوانیم به مردم می‌گوییم در خانه‌های خود بمانند.
وی در ادامه شرایط گیلان را در شیوع ویروس کرونا نامطلوب دانست.
روز گذشته نیز جبار کوچکی‌نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس ایران در نشست خبری ستاد مقابله با کرونا در فرمانداری این شهر اعلام کرد:‌ رشت بحرانی‌ترین شهر درگیر با ویروس کرونا در کشور و شاید هم در جهان است. باید واقعیت‌های این بیماری به مردم اطلاع رسانی شود تا آگاه باشند که در شرایط بسیار حادی قرار داریم.
این رقم در حالی فاش می‌شود که وزارت بهداشت ایران تعداد کل جان‌باختگان ویروس کرونا در این کشور را 194 نفر اعلام کرده است.

0 نظرات: