خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

عراق پروازهای رفت و برگشت به ایران را متوقف کرد

وزارت حمل و نقل عراق با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در پی مرگ 2 نفر بر اثر کرونا در ایران و شیوع این ویروس٬ تمامی پروازهای رفت و برگشت به ایران به حالت تعلیق درآمد.
در این بیانیه آمده است: تصمیم وزارت حمل و نقل عراق شامل پرواز فرودگاه های بغداد، بصره و نجف می شود.

پیش از این نیز در پی مرگ 2 نفر بر اثر کروناویروس در ایران٬ عراق یک گذرگاه مرزی خود با این کشور را بسته و یک قرارگاه ویژه و دفتر بحران در وزارت بهداشت عراق ایجاد کرده است.
گفتنی است روز گذشته 2 نفر از شهروندان ایران در شهر قم بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند. ابتلای 3 نفر دیگر به این ویروس نیز در ایران تائید شده است.
مدارس، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه قم که دارای دست‌کم نیم میلیون معلم، استاد، مدرس، دانش‌آموز، دانشجو، طلبه، کارمند و غیره هستند نیز به علت خطر شیوع این ویروس تعطیل شده‌اند. مسئولین پزشکی قم از اهالی این استان خواسته‌اند در خانه بمانند.

0 نظرات: