خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

کرونا؛ یک نماینده مجلس از گیلان درگذشت+عکس

پنهان کاری رژیم در دادن آمار واقعی جان‌باختگان و مبتلایان به کرونا
وزارت بهداشت جمهوری اسلامی اعلام کرد که نتیجه آزمایش کرونا بیش از 200 نفر طی 24 ساعت گذشته مثبت اعلام شده است.
آخرین آمار رسمی؛ رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور تاکنون ۵۹۳ نفر هستند که ۴۳ نفر فوت کرده‌اند.
این در حالیست که یک نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفته: به مسؤولان توصیه می‌کنم هم اقدامات نظارتی را گسترش دهند و هم در توزیع به ویژه توزیع تبعیض‌آمیز امکانات نظارت داشته باشند.
محمود صادقی گفت: بنده علایم کرونا را داشتم به خاطر همین به پزشک مراجعه کردم، پس از سی‌تی‌اسکن از قفسه سینه در ابتدا گفتند مشکلی نیست اما فردای آن روز که همزمان هم برای نمونه‌برداری به مجلس مراجعه کردم، از بیمارستان با من تماس گرفتند و گفتند سی‌تی‌اسکن شما نشان می‌دهد که ریه شما با بیماری کرونا درگیر شده است.
همزمان اعلام شد که که محمد علی رمضانی دستک کاندیدای منتخب آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعتی پیش دار فانی را وداع گفت.
رسانه های حکومتی نوشتند: رمضانی به دلیل بیماری آنفولانزا (!!) اخیرا در بیمارستان بستری بوده و سرانجام صبحگاه امروز به همرزمان شهید خود پیوست.

کرونا جان یک استاد حوزه علمیه قم را گرفت

رسانه های حکومتی گزارش دادند: صبح امروز، استاد سید هادی خسروشاهی به دلیل ویروس کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری درگذشت. او از چهره‌های برجسته حوزه علمیه قم بود و فعالیت‌های سیاسی مهمی در دوران پیش از انقلاب در کارنامه خود داشت.
پیش تر آخوند ذوالنور، نماینده قم و رئیس کمیسیون امنیت مجلس خامنه ای با انتشار ویدئویی از مثبت شدن تست کرونای خود خبر داده بود. (فیلم زیر)
در همین حال یک عضو کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی گفته: حال یک نماینده دیگر شهر قم خیلی بد است.
حسن‌بیگی گفت: آقای امیرآبادی حالش بسیار بد است. این فرد وقتی به مجلس می‌آید و تنفس کرده و نوشیدنی و چایی مصرف می‌کند، این‌ها خطر ایجاد می‌کند. روز اول با اعتراضی که نمایندگان و مخصوصا پزشکان نماینده کردند ایشان رفتند. آقای جمالی خیلی ناراحت بود و اعلام می‌کرد که این مریضی سخت و بدی است و دلیلی ندارد که شخصی که مریض شده به صحن بیاید. آقای صادقی مشکوک به این بیماری بود و بعضی دیگر از نمایندگان حال بد داشتند، پریروز آزمایش گرفتند.
به گزارش ایلنا، نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعضی کارهایی که انجام می‌دهیم واقعا خشک مقدسی است. بعضی از اقداماتی که انجام می‌شود درخور شئونات ملت ایران نیست. الان گفته شده آقای حریرچی (معاون وزیر بهداشت) هم آزمایشش مثبت بوده است. همه دنیا این مسائل را جدی می‌گیرد. ما هنوز می‌خواهیم با بیماری هم با مماشات برخورد کنیم و قهرمان‌بازی از خودمان در بیاوریم...
پیش تر گزارش شده بود که معاون وزیر بهداشت هم به ویروس کرونا مبتلا شده است. او در روزهای گذشته در رسانه‌های مختلف حاضر می‌شد و مدعی بود خطر چندانی وجود ندارد.

0 نظرات: