خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

اقدام به خودکشی دختر ۱۶ ساله در اصفهان

صبح روز جاری، یک دختر ۱۶ ساله، از روی پل چمران در شهرستان اصفهان، اقدام به خودکشی کرد که در پی اعلام شاهدان حاضر در محل حادثه، نیروهای آتش نشانی بلافاصله در محل حضور یافته و مانع وی شدند. سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی های سالانه از سوی سازمان پزشکی قانونی بیش از ۷ درصد اعلام شده است.
به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، امروز
شنبه ۱۱ آبان‌ماه ۱۳۹۸، عباس عابدی، سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از اقدام به خودکشی یک دختر ۱۶ ساله در این شهر خبر داد.
عابدی با اعلام این خبر گفت: “اقدام به خودکشی این دختر نوجوان که صبح امروز در “پل چمران” اصفهان رخ داد، ساعت ۱۰ و ۱۸ دقیقه به ستاد فرماندهی فوریت‌های پزشکی استان اصفهان اعلام شد”.
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان ادامه داد: “نیروهای اورژانس اصفهان پس از دریافت این گزارش بلافاصله در محل حاضر شدند، اما با توجه به اینکه فرد آسیب جسمی ندیده بود، اقدامی را انجام نداد. بنا بر اظهارات نیروهای اعزامی و شاهدان محلی، این دختر که توسط نیروهای آتش نشانی نجات یافته بود به نیروی انتظامی اصفهان ارجاع داده شده است”.
لازم به ذکر است که در خصوص علت اقدام به خودکشی این فرد اطلاع مشخصی در دست نیست.
سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی‌های سالانه از سوی سازمان پزشکی قانونی بیش از ۷ درصد اعلام شده است.

0 نظرات: