خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

انفجار مرگبار در مجتمع ذوب آهن هرسین

انفجار در مجتمع ذوب آهن هرسین (استان کرمانشاه) یک کشته و 2 زخمی بر جا گذاشت. 

فرمانده انتظامی هرسین از وقوع انفجار در کارگاه جمع آوری ضایعات مجتمع ذوب آهن این شهرستان خبر داد و گفت:بر اثر این حادثه یک کارگر جان خود را از دست داد و 2 نفر هم زخمی شدند. 
سرهنگ «همتعلی شکری» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت:شب گذشته (چهارشنبه) و پس از دریافت گزارشی از سوی پلیس 110 مبنی بر وقوع انفجار منجر به جرح و فوت در مجتمع ذوب آهن هرسین، ماموران پاسگاه انتظامی چهر به سرعت در محل حاضر شدند. 
وی ادامه داد:با حضور پلیس در محل مشخص شد، انفجار در کارگاه جمع آوری ضایعات مجتمع ذوب آهن با توجه به وجود مواد قابل اشتعال و بنا بر علل نامعلومی رخ داده است. 
سرهنگ شکری تصریح کرد:بر اثر این حادثه، سه تن زخمی و به سرعت به مراکز درمانی انتقال داده شدند که متاسفانه یکی از مجروحان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. 
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین یادآور شد:دیگر مصدومان حادثه که از ناحیه پای راست و بازوی چپ دچار صدمه شده اند هم اکنون در مراکز درمانی تحت مداوا هستند. 
وی در پایان و با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص گفت:علت وقوع این حادثه در دست بررسی است.

0 نظرات: