خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

دستگیری ۱۸۱ جیب بر در مترو تهران...

جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در تشریح عملکرد شش ماهه پلیس مترو از دستگیری ۱۸۱ جیب بر در ایستگاه های مترو پایتخت خبر داد.
به گزارش فارس، سرهنگ جلیل موقوفه ای درباره عملکرد پلیس مترو در نیمه نخست امسال گفت: ماموران پلی
س مترو در تمامی ایستگاه های متروی پایتخت حضور داشته و نسبت به تامین نظم و امنیت در این محیط و نیز خدمات رسانی به شهروندان و مسافران مترو اقدام کرده اند.
وی ادامه داد: در همین راستا نیز در نیمه نخست امسال ۱۸۱ جیب بر در ایستگاه های مترو پایتخت دستگیر شده اند که برای این افراد پرونده ای تشکیل و روانه دادسرا شده اند. این افراد عمدتا در ایستگاه های پرتردد و با سواستفاده ازشلوغی دست به سرقت می زدند.
جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ همچنین از کشف موادمخدر و دستگیری چندین موادفروش نیز خبر داد و گفت: طی این مدت ۱۰ کیلوو ۴۰۰ گرم انواع موادمخدر از تعدادی از خرده فروشان دستگیر شده در مترو کشف شده است.
موقوفه ای ادامه داد: علاوه بر گشت ها و ماموران پلیس مترو، ماموران و گشت های نامحسوس نیز در ایستگاه های مترو حضور داشته و با جرائم و تخلفات برخورد خواهند کرد.
وی در مورد خدمات ارائه شده به شهروندان نیز اظهارکرد: علاوه بر اقلام مکشوفه، کودک و افراد که مفقود شده بودند، نیز طی این مدت به خانواده هایشان تحویل داده شده اند.

0 نظرات: