خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

بازداشت ۱۵ دختر و پسر در یک «پارتی مختلط » در قشم

تعدادی از مقامات جزیره قشم در استان هرمزگان اعلام کردند که ۱۵ دختر و پسر در یک «پارتی مختلط شبانه در یکی از مراکز تفریحی و اقامتی ساحلی» در این جزیره بازداشت شده‌اند.
محمد سالاری، فرمانده سپاه قشم، گفت که این افراد «در یک عملیات مشترک بین نیرو‌های اطلاعات، یگان انتظامی شهرستان و بسیج قشم» بازداشت شدند.

حسین الهی، فرمانده انتظامی قشم، نیز گفت: «این جوانان در غفلت نگهبان از ضلع شرقی این مرکز اقامتی تفریحی وارد شده و در این مجموعه با وضعیت نامناسب بودند».
در شهریور ماه نیز مقامات قشم اعلام کرده بودند که ۳۳ دختر و پسر در یک «پارتی مختلط شبانه» دستگیر شده‌اند.
در چند سال اخیر شمار یورش‌ نیروهای امنیتی به مهمانی‌ها و مراسم مختلف در شهرهای ایران افزایش یافته و موارد آن سخت‌گیرانه‌تر شده است. از جمله ماه گذشته سپاه پاسداران استان همدان از «انهدام» یک «دورهمی زنانه» خبر داد که «با هدف ترویج سبک زندگی غربی» برگزار می‌شد.

0 نظرات: