خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

واکنش بین‌المللی به جنایت تازه داعشی‌های ایران...

واکنش بین‌المللی به جنایت تازه داعشی‌های ایران


سازمان عفو بین‌الملل درباره اجرای حکم قطع ید در شهر ساری، مرکز استان مازندران در ایران گفت: قطع عضو و مثله‌سازی برنامه‌ریزی شده انسان‌ها یک حمله هولناک علیه کرامت انسانی است.
روز چهارشنبه یکم آبان روابط عمومی دادگستری استان مازندان در اطلاعیه‌ای از اجرای حکم قطع دست یک سارق در یکی از شهرهای این استان خبر داد و اعلام کرد که این فرد به سرقت از منازل مردم اعتراف کرده و حکم او در زندان ساری و با حضور مقامات به اجرا در آمده است.
یک مسئول سازمان عفو بین‌الملل در واکنش به این اقدام وحشیانه گفت: این مجازات شکلی شنیع از شکنجه‌ است و هرگونه تلاش از سوی مقامات که آن را به شکلی جز این جلوه دهند، شرم‌آور است.

حکومت داعشی در ایران
جمعه 15 خرداد 1394؛ یک منبع محلی در استان نینوا تاکید کرد که گروه تروریستی داعش دست سه غیرنظامی را به اتهام دزدی قطع کرد در حالی که اتهام یکی از آنان، سرقت ده مرغ و یک خروس بود.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، یک منبع محلی در استان نینوا در گفتگو با السومریه نیوز گفت: گروه تروریستی داعش امروز جمعه دست سه غیرنظامی را به اتهام سرقت، در منطقه سوق النبی یونس در مرکز موصل با حکم قاضی دیوان قضایی داعش به نام الشیخ مهدی قطع کرد.
این منبع که خواست نامش فاش نشود، تصریح کرد که اتهام یکی از این افراد، سرقت ده مرغ و یک خروس از یکی از خانه ها بود. دو نفر دیگر نیز به سرقت 30 کیسه آرد از یکی از مراکز تجاری متهم بودند.

0 نظرات: