خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

مرگ دستفروشِ جوان هنگام فرار از دستِ زورگیران

پدر و پسری که فروشنده دوره گرد بدلیجات بودند از میدان آزادی
به مقصد شهر قدس سوار برخودرو پراید عبوری شده بودند، اما بین راه، راننده و سرنشین دیگر پراید با چاقو به آن ها حمله کرده و قصد زورگیری از پدر و پسر را داشته اند.
روزنامه ایران: پدر و پسری که فروشنده دوره گرد بدلیجات بودند از میدان آزادی به مقصد شهر قدس سوار برخودرو پراید عبوری شده بودند، اما بین راه، راننده و سرنشین دیگر پراید با چاقو به آن ها حمله کرده و قصد زورگیری از پدر و پسر را داشته اند.
پسر جوان که از سوی زورگیران با چاقو مجروح شده بود هنگام فرار از دست آن ها با یک خودرو کامیون تصادف کرد و جان باخت.
هفته گذشته وقوع تصادفی مرگبار در بزرگراه فتح به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که پدر و پسری که فروشنده دوره گرد بدلیجات بودند از میدان آزادی به مقصد شهر قدس سوار برخودرو پراید عبوری شده بودند، اما بین راه و در فاصله ۲۰۰ متری پل کفش ملی راننده و سرنشین دیگر پراید با چاقو به آن ها حمله کرده و قصد زورگیری از پدر و پسر را داشته اند.
سارقان وقتی با مقاومت پدر و پسر مواجه شدند با چاقو چندین ضربه به آن ها زدند. در این درگیری ابتدا مرد میانسال و بعد از آن پسر ۳۲ ساله اش موفق شدند خود را از خودرو پراید بیرون انداخته و فرار کنند. اما پسر جوان در حالی که بشدت مجروح شده بود، ناگهان با کامیونی که در حال عبور از بزرگراه بود تصادف کرد.
راننده کامیون بعد از این تصادف از محل متواری شد. اما مرد میانسال برای درمان به بیمارستان منتقل شده و باتوجه به اینکه تصادف بسیار شدید بود جسد برای مشخص شدن این موضوع که پسر جوان قبل از تصادف جان خود را از دست داده یا براثر برخورد با کامیون جان باخته است، به پزشکی قانونی منتقل شد.
کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری زورگیران و راننده کامیون فراری آغاز کرده اند.

0 نظرات: