خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس در اتوبان کرج قزوین.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت:لغزندگی جاده موجب
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان کرج به قزوین و مجروح شدن 11 نفر شد.
قدرت الله مهدی خانی مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین اظهارداشت:ساعت 23.30 دقیقه یکشنبه شب یک دستگاه اتوبوس در اتوبان کرج به قزوین واژگون شد. 
وی افزود:این حادثه در نزدیکی عوارضی شماره دو محدوده شهر محمدیه قزوین رخ داد و براثر لغزندگی جاده راننده اتوبوس نتوانست خودرو را کنترل کند و واژگون شد. 
مهدیخانی تصریح کرد:با حضور بموقع آمبولانس های مرکز فورینت های پزشکی قزوین مصدومان به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شدند. 
سرهنگ نصرالله بیگلری هم به گفت:بارش های روزهای اخیر موجب لغزندگی جاده شده و با بی احتیاطی رانندگان با حوادثی روبرو می شویم که واژگونی اتوبوس نیز از جمله این حوادث است. 
وی بیان کرد:محدوده نیروگاه و نزدیکی شهر قزوین معمولا رانندگان بر سرعت خود اضافه می کنند و بسیاری از حوادث در محدوده نزدیکی شهرها رخ می دهد. 
رئیس پلیس راه استان قزوین یادآورشد:این اتوبوس از تهران به سمت شهر خوی در حرکت بود که در نزدیکی عوارضی شماره دو قزوین به دلیل لغزندگی جاده از مسیر خارج و سپس واژگون شد. 
وی بیان کرد:خوشبختانه این حادثه کشته ای نداشته و مجروحان با کمک مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین برای مداوا به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدند. 
سرهنگ بیگلری از رانندگان خواست در مواقع بارندگی با احتیاط کامل حرکت کرده و با سرعت کمتر از سرعت مجاز رانندگی کنند تا بتوانند خودروی خود را کنترل کنند. 
رئیس پلیس راه استان قزوین اظهارداشت:با اوجه به تداوم بارشها از تمامی رانندگان درخواست می شود در موقع رانندگی به مقررات راهنمایی و رانندگی توجه کرده و با احتیاط تردد کنند.

0 نظرات: