خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

نازنین بیاتی بازیگر جدید سریال مانکن شد + عکس

نازنین بیاتی که با سریال گلشیفته تجربه ای موفق را در نمایش خانگی کسب کرده بود این بار جلوی دوربین سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده در نمایش خانگی رفت.

سریال مانکن با نازنین بیاتی جلوی دوربین رفت

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی سریالی برای نمایش خانگی است که با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون جلوی دوربین رفت.
حسین سهیلی زاده که تجربه ساخت سریال هایی موفق را در کارنامه هنری اش دارد این بار به سراغ ساخت سریالی برای نمایش خانگی رفت.

سریال مانکن با بازیگرانی جدید جلوی دوربین میرود

صفحه رسمی سریال مانکن با انتشار پستی از حضور نازنین بیاتی در ساخته جدید حسین سهیلی زاده خبر داد.
نازنین بیاتی

نازنین بیاتی بازیگر جدید سریال مانکن

در صفحه رسمی سریال مانکن آمده است : نازنین بیاتی به تازگی به جمع بازیگران سریال نمایش خانگی مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده پیوست. با برنامه ریزی انجام شده تولید سریال نمایش خانگی مانکن حسین سهیلی زاده پس از تکمیل بازیگران آغاز می شود.
فرزاد فرزین

بازی فرزاد فرزین در سریال مانکن

محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، فرزاد فرزین و نازنین بیاتی از بازیگران سریال مانکن هستند و به زودی بازیگران دیگری هم به این پروژه می پیوندند.
مریلا زارعی

سریال مانکن با مریلا زارعی در نمایش خانگی

در خلاصه داستان سریال مانکن آمده است: همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند.
محمدرضا فروتن

محمدرضا فروتن بازیگر سریال مانکن

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی ، در 26 قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده و در شبکه نمایش خانگی تولید و توزیع می شود.

0 نظرات: