خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

آتش سوزی امروز در میدان حسن آباد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از وقوع حریق در میدان حسن آباد خبر داد. 

سید جلال ملکی با اشاره به حادثه آتش سوزی در میدان حسن آباد گفت :حوالی ساعت ساعت 5:40 صبح امروز وقوع حادثه حریق در یکی از مغازه های میدان حسن آباد از سوی نگهبان ایستگاه شماره یک آتش نشانی اطلاع داده شد که درپی آن عوامل این ایستگاه به محل این حریق واقع در ضلع شمال شرقی میدان اعزام شدند. 
وی با بیان اینکه آتش نشانان در 23 ثانیه به محل رسیدند، گفت:با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک باب مغازه به وسعت حدود 15 متر که دارای دو و نیم طبقه نیز بود، دچار حریق شد. در قسمت بالایی این مغازه نیز انباری به مساحت حدود 50 مترمربع قرار داشت که مملو از کالا بود. 
ملکی با اشاره به اینکه طبقه همکف این ساختمان کاملا شعله ور شده و شعله های آتش در حال گسترش و سرایت به بخش هایی از نیم طبقه بالایی بود، اظهارکرد:دود زیادی هم از مغازه متصاعد میشد که نیروها در مغازه را باز کردند، مشغول عملیات شدند و به سرعت آتش را خاموش کردند. 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان از سرایت حریق به بخش های بالایی و مغازه های اطراف جلوگیری کردند، گفت:حوالی ساعت 8:30 آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و لکه گیری به ماموریت خود خاتمه دادند.
به گفته ملکی، خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته و علت آن نیز از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.

0 نظرات: