خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

ویندوز دفندر در فهرست بهترین آنتی ویروس ها قرار گرفت

در جدیدترین رده بندی که از آنتی ویروس ها منتشر شده، ویندوز دفندر توانسته است خود را به میان محصولات صدر این فهرست برساند.
معمولاً قرارگیری نام
مایکروسافت در فهرستی که مربوط به بهترین آنتی ویروس ها می شود، چندان مرسوم و مأنوس نبوده؛ اما طبق جدیدترین رده بندی از آنتی ویروس ها، به نظر می رسد این قانون نانوشته بالأخره درحال تغییر کردن است.
طبق گزارشی که سافت پدیا منتشر کرده، یک مؤسسه امنیتی مستقل به نام AV-Test بین ماه های مه و ژوئن ۲۰ محصول امنیتی با کاربری شخصی را مورد بررسی قرار داده و بهترین آن ها را ازحیث عملکرد فهرست کرده است. در این بررسی، تمامی محصولات روی تنظیمات پیش فرض قرار داشتند و هیچ تغییری در عملکردشان ایجاد نشده بود.
در بررسی AV-Test فقط ۴ محصول توانستند نمره ی بالایی دریافت کنند و خود را در بالای فهرست جای دهند؛ نکته ی مهم در این رابطه، قرارگیری آنتی ویروس پیش فرض ویندوز ۱۰ ، یعنی ویندوز دفندر در بین ۴ رتبه ی نخستِ جدول بود.
۳ آنتی ویروس دیگر نیز شامل F-Scure SAFE 17، Kaspersky Internet Security 19.0 و Norton Security 22.17 می شود. مهم ترین تفاوتی که بین دیگر آنتی ویروس های موجود در فهرست بالا و ویندوز دفندر وجود دارد، رایگان بودن محصول مایکروسافت و قرارگیری آن روی ویندوز 10 به صورت پیش فرض است؛ در حالی که برای استفاده از امکانات کامل محصولات دیگر باید اشتراک خریداری کنید.
مسلماً بازار آنتی ویروس، یکی از بازار های متنوع است که کاربران حق انتخاب گسترده ای در آن دارند. تقریباً اکثر محصولات امنیتی در این زمینه، امکانات خوبی را دراختیار کاربر قرار می دهند؛ با این حال، مایکروسافت توانسته با تلاش های چندین ساله ی خود برای ایمن سازی هر چه بیشتر ویندوز، ویندوز دفندر را با قابلیت های کارآمد درمیان بهترین های حوزه ی ...

0 نظرات: