خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

9نفر از عوامل تیراندازی در کرمانشاه دستگیر شدند..

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه ،از دستگیری 9نفر که در پنج حادثه جداگانه اقدام به تیراندازی کرده و سبب مجروح شدن وایجاد رعب ووحشت تعدادی از شهروندان شده بودند خبرداد.
سرهنگ حسن حیدری امروز در گفت وگو با خبرنگار بسیج از کرمانشاه، از دستگیری 9 نفر که در پنج حادثه جداگانه اقدام به تیراندازی کرده و سبب مجروح شدن و ایجاد رعب و وحشت تعدادی از شهروندان شده بودند، خبر داد.
وی افزود: پنج نفر این افراد در پی نزاع دسته جمعی در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه اقدام به تیراندازی کرده بودند که با جدیت پلیس امنیت عمومی، مخفیگاه های آنان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیات هایی جداگانه دستگیر شدند.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه ادامه داد: عامل ششم تیراندازی نیز چندی پیش در محله 22 بهمن اقدام به این کار کرده و سبب مجروح شدن یکی از شهروندان شده بود که وی نیز با پیگیری های پلیس شناسایی و دستگیر شد.
حیدری تصریح کرد: نفر هفتم نیز که تیراندازی وی سبب مجروح شدن یک خانم و یک آقا در شهر کرمانشاه شده بود، با کارهای اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی مخفیگاهش شناسایی و در عملیاتی ضربتی تسلیم ماموران شد.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه ادامه داد: هشتمین فرد دستگیر شده هم شخصی بود که در شهرک تعاون اقدام به تیراندازی کرده بود که او هم با اقتدار پلیس در یکی از محلات حاشیه ای شناسایی و دستگیر شد.
وی با اشاره به دستگیری نهمین عامل تیراندازی های اخیر گفت: تیراندازی این فرد موجب وارد آمدن خسارت به اموال شخصی یکی از شهروندان شده بود.
حیدری در پایان از معرفی متهمان دستگیر شده به دستگاه قضایی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

0 نظرات: