خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

گوشت یک شبه 40 هزار تومان گران شد..

در روز عید سعید قربان به دلیل عدم نظارت بر بازار برخی از قصابی ها که تعداد آنها هم کم نبود، گوشت را در بازار به قیمت تا کیلویی 40 هزار تومان بیش از یکی دو روز گذشته فروخته اند.
به گزارش صبحانه ، امروز برخی
از مراکز عرضه گوشت و قصابی های سطح تهران به دلیل عدم نظارت بر بازار و سوء استفاده از افزایش تقاضا در عید سعید قربان، قیمت گوشت قرمز را نسبت به دو روز گذشته تا 40 هزار تومان در هر کیلوگرم با قیمت بیشتری فروختند.
در حالی که قیمت گوشت گوساله خالص در منطقه 19 تهران دو روز پیش کیلویی 83 هزار تومان بود، قصابی های این منطقه امروز قیمت را به کیلویی 120 هزار تومان افزایش دادند؛ همچنین قیمت گوشت گوسفندی مخلوط هم کیلویی 120 هزار تومان به فروش رفت. این افزایش بی اندازه قیمت در بازار به دلیل عدم نظارت مسؤولان انجام شده است.
همچنین گزارش ها حاکی است، امروز قیمت دام زنده در مراکز و جایگاه های عرضه 19گانه شهر تهران از جمله جایگاه عرضه میدان کتاب در سعادت آباد کیلویی 47 هزار تومان به فروش رسید، در حالی که روز گذشته اعلام شد قیمت دام زنده کیلویی 42 هزار تومان تعیین شده است.
روز گذشته مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران، گفت: در جلسه وزرای صمت، جهاد کشاورزی ، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قیمت دام زنده کیلویی 42 هزار تومان تعیین شده است.
افزایش بی حد و حساب قیمت گوشت آن هم در یک روز آن هم فقط در یک روز در حالی صورت گرفت که مردم حدود یکسال است منتظر کاهش قیمت گوشت هستند؛ قیمتی که به یکباره تا کیلویی 120 هزار تومان یعنی دو برابر افزایش یافته بود و به صورت قطره چکانی تا کیلویی 83 هزار تومان کاهش یافته بود.
مردم خودشان را به این کاهش قطره چکانی دلخوش کرده بودند که به یکباره قیمت در بازار به شدت اوج گرفت؛ در حالی که مسئولان از هفته های گذشته بارها اعلام می کردند که قیمت گوشت روند کاهشی خود را تا ..

0 نظرات: