خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

سقوط یک هواپیمای آموزشی در سمنان؛ 2 سرنشین کشته شدند

علی یحیایی معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان در ایران روز پنجشنبه 15 اوت اعلام کرد، 2 نفر در حادثه سقوط هواپیمای آموزشی فوق سبک در فرودگاه بخش ایوانکی شهرستان گرمسار جان
خود را از دست دادند.
یحیایی گفت که حادثه سقوط این هواپیمای سبک و کوچک ساعت 9 روز پنجشنبه از سوی امنیت پرواز فرودگاه ایوانکی به هلال احمر اطلاع داده شد.
وی با اشاره به خصوصی بودن فرودگاه ایوانکی در غرب استان سمنان، افزود: «جان باختن 2 نفر در این حادثه قطعی است و در این درباره در ساعت های آینده اطلاع رسانی دقیق تری می‌شود».
وی خاطرنشان کرد:« اکنون یک تیم آمبولانس به همراه سه نیرو از پایگاه امداد و نجات شهید قاسمی ایوانکی و یک تیم آمبولانس پشتیبان از گرمسار به منطقه اعزام شده اند».
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی فوق سبک در منطقه ایوانکی سمنان و فوت دو سرنشین آن خبر داد.
به گزارش روز ایرنا، به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: «حدود ساعت 9 صبح امروز پنجشنبه 15 اوت یک فروند هواپیمای آموزشی فوق سبک در منطقه ایوانکی سمنان دچار سانحه شد و در این سانحه، معلم خلبان به همراه یک دانشجو خلبانی فوت کردند.
وی افزود: تیم بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری به محل اعزام شده و علت سانحه بزودی اعلام خواهد شد.
معاون هلال احمر استان سمنان تاکید کرد: «صحنه سقوط در حوالی فرودگاه ایوانکی اکنون بسیار پر ازدحام و شلوغ است و امکان دستیابی به اطلاعات دقیق تر وجود ندارد».

0 نظرات: