خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

فروش گوشی های اپل در ایران ممنوع می شود

برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دو طرح، خرید و فروش گوشی‌های اپل را ممنوع، و مشاور امنیت ملی کاخ سفید و ترامپ را به عنوان تروریست معرفی می کنند.
 اقای احمد امیر ابادی فراهانس عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران گفت: ۲ طرح آماده شده است که یکی از آن‌ها، تحریم گوشی‌های موبایل آیفون شرکت اپل است.
عضو هیئت رئیسه مجلس ابراز داشت: سالانه حدود یک میلیارد دلار ایرانی‌ها از اپل خریداری می‌کنند که ما برای جلوگیری از آن، ریجستری این گوشی‌ها را ممنوع می‌کنیم.
امیرآبادی تاکید کرد: باید تلاش کنیم حتی به اندازه یک دلار هم که شده به آمریکا ضربه بزنیم.
وی ابراز داشت: طرح دوم؛ بحث اعلام مشاور امنیت ملی کاخ سفید و ترامپ به عنوان تروریست است که بررسی این طرح شروع شده و به عنوان قانون در مجلس تصویب خواهد شد. تروریست اعلام شدن مقامات آمریکایی توسط ایران حداقل می‌تواند برای رفت و آمد آن‌ها در کشورهای اسلامی مشکل ایجاد کند.
این نماینده مجلس ایران ابراز داشت که طرح ممنوعیت خرید و فروش گوشی‌های اپل اعلام وصول شده و طرح دوم بعد از تعطیلات مجلس اعلام وصول شود.

0 نظرات: