خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

پادشاه سابق مالزی دختر شایسته مسکو را سه طلاقه کرد

محمد پنجم، پادشاه پیشین مالزی در 22 نوامبر 2018 طی مراسمی اسطوره‌ای با «اکسانا وایویدینا» دختر شایسته سال 2015 مسکو ازدواج کرد، او در ماه ژانویه گذشته از سلطنت کناره‌گیری کرد اما اینک خبرهایی از سه طلاقه کردن همسر روس‌اش منتشر شده است.

اوکسانا به منظور ازدواج با همسر مسلمان خود دین اسلام را پذیرفت و بسیاری از عکس‌‌های خود را از شبکه‌های اجتماعی حذف کرد و پیشتر خبرهایی مبنی بر باردار شدنش است، منتشر شد.
اینک خبرهایی درباره جدایی محمد پنجم و اکسانا منتشر شده است، هرچند که پیشتر در ژانویه گذشته نیز حرف‌های درباره به سردی گراییدن روابط این زن و شوهر و وجود مشکلات بسیاری در زندگی آنها بر سر زبان‌ها افتاده بود.
کاربران شبکه‌های اجتماعی در مالزی، گواهی طلاق پادشاه سابق و همسرش را منتشر کردند، اما دلیل جدایی آنها مشخص نشده است.
در همین حال اعلام شد که محمد پنجم همسر روس خود را سه طلاقه کرده است در این صورت اگر این زن و شوهر بخواهند مجددا با یکدیگر ازدواج کنند، زن باید نخست به ازدواج یک محلل در آید و پس از طلاق می‌تواند به ازدواج همسر پیشین خود درآید.
مالزیایی‌ها با هیجان از ازدواج ناگهانی شاه محمد 50 ساله و اکسانا و ایویدینا وویوودینا 27 ساله را در ماه نوامبر گذشته که در پایتخت روسیه برگزار شد استقبال کردند اما اینک با شنیدن طلاق و جدایی سریع این زن و شوهر غافلگیر شده‌اند.

0 نظرات: