خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

اعتراف به ۲۵ میلیارد کلاهبرداری

سردار روح الامین قاسمی اظهارکرد:در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر  کلاهبرداری  گسترده از آنان توسط فردی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود:متهم با وعده مشارکت در بازساز
ی و راه اندازی کارگاه های تولیدی زودبازده با سرمایه گذاران شریک شده و با جلب اعتماد آنان وکالت تام الاختیار کارگاه را به عهده گرفته و پس از مدتی این کلاهبردار حرفه ای، از اعتماد شرکا سوء استفاده و امتیاز کارگاه را به افراد دیگری فروخته و متواری شده است.
فرمانده انتظامی استان گلستان در ادامه گفت:ماموران پس از بررسی های تخصصی و اشراف اطلاعاتی، موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.
قاسمی خاطرنشان کرد:متهم در تحقیقات اولیه پلیس و پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار، لب به اعتراف گشود و به ۲۵ میلیارد ریال کلاهبرداری از ۱۰۰ شهروند گلستانی اقرار کرد.
فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، گفت:شهروندان مراقب کلاهبرداران و سودجویان بوده و از اعتماد به افرادی که شناختی از آنان ندارند خودداری کنند تا شاهد چنین مواردی در سطح جامعه نباشیم.

0 نظرات: