خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

خبر جدید پلیس برزیل درباره پرونده تجاوز نیمار

پلیس خواهان زمان بیشتر برای تحقیق در پرونده تجاوز نیمار

دفتر ارتباطات وزارت امور خارجه برزیل روز دوشنبه اعلام کرد که 30 روز فرصت بیشتر به پلیس سن پائولو داده شده تا به ادعاهای این زن رسیدگی کند.
ناجیلا ترینداد دو ماه پیش با مراجه به مرکز پلیس بزرگترین شهر برزیل شکایتی را علیه نیمار تنظیم کرد و مدعی شد که چند هفته قبل در پاریس از سوی این بازیکن مورد تجاوز قرار گرفته است.
این بازیکن 27 ساله ادعای تجاوز به این زن را ردر کرد و تاکید که قربانی یک باجگیری شده است. پلیس ریو دوژانیرو با احضار نیمار از او سوالاتی را پرسید و این در حالی بود که ستاره مصدوم تیم ملی برزیل بدون اجازه پلیس تصاویری از این زن را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود.
چندی بعد انتشار یک فیلم از شب پس از آن اتفاق و در حالی که ناجیلا، نیمار را مورد ضرب و شتم قرار می داد و با عصبانیت از کاری که با او کرده بود، شکایت می کرد، روند بررسی پرونده را برای پلیس برزیل پیچیده تر کرد.
به نظر می رسد که باید یک ماه دیگر برای تعیین تکلیف نهایی این اتفاق صبر کرد.

0 نظرات: