خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

خودسوزی یک زن جوان ۲۴ ساله در کاشان

سرپرست اورژانس آران و بیدگل اعلام کرد که شب گذشته یک زن ۲۴ ساله در آران و بیدگل اقدام به خودسوزی کرد و جان باخت. گفته می شود که این فرد روز پیش از حادثه نیز با اورژانس تماس داشته و تهدید به خودکشی با قرص کرده، اما پس از شناسایی و انتقال به بیمارستان از آنجا متواری شده است.
به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایلنا، امروز سه شنبه ۱۱ تیرماه ۱۳۹۸، سرپرست اورژانس آران و بیدگل اعلام کرد شب گذشته یک زن جوان در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی آران و بیدگل با بنزین خود را به آتش کشید و جان باخت.
سرپرست اورژانس ۱۱۵ آران و بیدگل علت خودسوزی را بر اساس گفته های اطرافیان، مشکلات خانوادگی عنوان کرد.
وی ادامه داد: “بر اساس شواهد موجود، متوفی روز پیش از حادثه نیز با اورژانس تماس داشته و تهدید به خودکشی با قرص کرده بود”.
گفته می‌شود پس از این اقدام، پرستاران دیسپچ وی را شناسایی و با آمبولانس به بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل منتقل کرده بودند، ولی وی از بیمارستان متواری شده بود.

0 نظرات: