خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

زیبایی بینی دختر جوان را ویلچرنشین کرد ! + عکس

پیرسینگ بینی دختر جوان را ویلچر نشین کرد

دختر 20 ساله ای پس از این که بینی خود را سوراخ کرد و دچار عفونت باکتریایی شد، روی ویلچر زندگی می کند و این یکی دیگر از اخباری است که از عوارض پیرسینگ منتشر می شود که جزئیات و تصاویر آن را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.
یک دختر برزیلی پس از اینکه دچار عفونت باکتریایی شد، مجبور شد تا ادامه زندگی خود را روی ویلچر بگذراند. لایان دیاس در جولای 2018 وقتی 20 ساله بود، بینی اش را سوراخ و پرسینگ کرد، او می گوید که در آن زمان خون ریزی داشت وبینی اش ورم کرده بود اما چیز خاصی نمی دانست ؛ ابتدا فکر کرد عفونت موضعی باشد، اما بعدا تب کرد و درد شدیدی در پاهایش احساس کرد و درد در پاهایش به زودی به بی حسی در تمام بدن او تبدیل شد، که مانع راه رفتنش شد.
بنا بر گزارش ها، پزشکان در تلاش بودند تا تشخیص دقیقی از باکتری استافیلوکوکوس اورئوس در جریان خون او پیدا کنند. پزشکان از او سوال کردند که آیا بریدگی روی بینی اش دارد یا خیر، زیرا در این ناحیه از بدن است که این باکتری به طور طبیعی در آن رشد می کند و سپس گفت که چند هفته قبل ینی اش را سوراخ کرده بوده است.
دختری که ویلچرنشین شد

دختر جوانی که به دلیل زیبایی بینی، ویلچرنشین شد 

با توجه به وخامت وضعیتش به موسسه بیمارستان دی بیس در پایتخت برزیل برده شد تا یک اسکن MRI نشان داد که خانم دیاس 500 کیسه چرکی میلیمتری در ستون فقرات نخاعی اش دارد.
او به رسانه های محلی گفت:" من فکر کردم اینها لکه هستنند، اما باعث تب شد. من خودم را درمان کردم، کرم روی آن گذاشتم و یک هفته بعد ناپدید شد."
او به بی بی سی برزیل گفت:"من نمی توانستم قفسه ی سینه ام را حس کنم و دچار بی حسی شده بودم.
او مجبور بود تحت عمل جراحی اضطراری قرار گیرد و جراح مغز مسئول، "اوسوالدو ریبیرو مارکوز" به رسانه های محلی گفت که در طول 15 ساله حرفه اش، هرگز چنین عفونت باکتریایی را ندیده است که در اثر سوراخ کردن و پرسینگ ایجاد شود.جراحی اضطراری توانست عفونت را متوقف کند و در نهایت آن را بکشند، اما خانم دیاز نمی تواند از پاهایش استفاده کند.
"مارکوز" گفت:"چرک ممکن است باعث عفونت شود که ممکن است مهلک بوده باشد. هنگامی که مایع از بین رفت، مغز استخوانش از کار افتاد و این باعث شد که شرایط او بدتر شود."
ویلچرنشین شدن دختر 20 ساله

دختر 20 ساله ای که ویلچرنشین شد 

خانم دیاز دو ماه بعد، از بیمارستان مرخص شد و از اینکه فهمید برای ادامه زندگی اش بایداز ویلچر استفاده کند، شوکه شد.
او گفت:"من نابود شدم. در ابتدا، وضعیت بسیار غم انگیزی بود. زندگی من تغییر کرد اما وقتی بیمارستان را ترک کردم احساس خوشحالی کردم. من جوانان دیگری را با صندلی چرخدار ملاقات کردم و دیده ام که می توانم با صندلی چرخدار هم خوشحال باشم و حالا من ورزش هایی مثل بسکتبال و هندبال را انجام می دهم."
"آلساندرا رومیتی" متخصص پوست که با رسانه های محلی صحبت کرده است، گفت که مسائل مربوط به سوراخ کردن و پرسینگ بدن معمولاً از جا و مکانی که این کار انجام می شود، می آیند و اضافه کرد:"بیمار باید مراقب باشد که مکان تمیز است و از هر گونه خطر آلودگی جلوگیری می کند."
خانم دیاس پیش از این سه سوراخ در سمت راست بینی اش داشت، اما بعد تصمیم گرفت آن را عوض کند و یکی در سمت چپ هم داشته باشد. این سوراخ جدید بود که عفونی شد و مشخص نیست که خانم دیاس در کجا پرسینگ کرده است و تا به حال چیزی را بروز نداده است

0 نظرات: