خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

خانم معلمی به اتهام رابطه جنسى با شاگردش به 20 سال زندان محكوم شد.

دادگاهی در ایالت «آریزونا» در آمریکا، خانم معلمی را به دلیل برقراری رابطه جنسی با دانش‌آموز 13 ساله‌اش به 20 سال زندان محکوم کرد.
دادگاه روز جمعه «برتانی زامورا» معلم آمریکایی 28 ساله و متاهل را به دلیل تحریک دانش‌آموزش و برقراری رابطه جنسی سیستماتیک با او به 20 سال حبس محکوم کرد.

این خانم معلم در دادگاه اعتراف کرد که دست‌کم 8 بار با این دانش‌آموز رابطه جنسی برقرار کرده که یک مورد آن جلوی چشمان یکی از همکلاسانش صورت گرفته است.
زامورا که در ماه مارس سال گذشته بازداشت شد، در بازجویی اعتراف کرد که با دانش‌آموز مدرسه ابتدایی Las Brisas در ایالت «آریزونا» چندین بار رابطه جنسی برقرار کرد. او گفت ابتدا با صحبت‌های تحریک‌آمیز تلاش کردم او را به سوی خودم جلب کنم و در مراحل بعدی با ارسال تصاویری از زنان برهنه دست به تحریک جنسی او زدم. زامورا دلیل رابطه‌اش با این دانش آموز را علاقمندی شدیدش به برقراری رابطه جنسی با کودکان قلمداد کرد.
تلاش شوهر «زامورا» برای حل مشکل با خانواده دانش‌آموز
دانش‌آموز 13 ساله که قادر به مقاومت در برابر وسوسه‌های خانم معلم خود نبود، تسلیم خواسته‌های او شده بود. اما پدر این دانش‌آمور متوجه شد که پسرش همیشه به دنبال فرصتی می‌گشت تا از خانه خارج شود. پدر که نسبت به رفتارهای پسر خود شک کرده بود موضوع را به اطلاع نهادی رساند که رفتار مشکوک کودکان را بررسی می‌کند، این نهاد به کمک پدر دانش‌آموز 13 ساله از طریق اینترنت ایمیل‌های این کودک را باز کرده و پدر بالاخره از راز رابطه‌ پسرش با زامورا آگاه شد و موضوع را به اطلاع شوهر زامورا رساند. وقتی شوهر زامورا از این راز مطلع شد، تلاش کرد تا پدر دانش‌آموز را قانع کند تا به پلیس مراجعه نکند اما پدر دانش‌آموز تصمیم خود را گرفته بود و پلیس با دریافت مدارک زامورا را بازداشت و پرونده را به دادگاه فرستاد. دادگاه زامورا را به اتهام برقراری رابطه جنسی با کودکان و ارسال تصاویر غیر اخلاقی برای آنها، از کار اخراج و به 20 سال زندان محکوم کرد.

0 نظرات: