خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

عکس هایی جالب از پشت صحنه شبی که ماه کامل شد

تصاویری دیدنی از پشت صحنه شبی که ماه کامل شد

فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته جدید نرگس آبیار یکی از مورد استقبال ترین فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بود که در اکران سینمایی هم توانست با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شود.شبی که ماه کامل شد
شبی که ماه کامل شد
الناز شاکردوست که با نقشی متفاوت در شبی که ماه کامل شد در کنار هوتن شکیبا خوش درخشید با انتشار تصاویری از خوشحالی رسیدن این فیلم به صدر جدول فروش سینماها گفت.

عکس هایی از بازیگران شبی که ماه کامل شد در پشت صحنه

الناز شاکردوست صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از پشت صحنه فیلم شبی که ماه کامل شد در کنار هوتن شکیبا و خانم کارگردان به روز کرد.
الناز شاکردوست و هوتن شکیبا

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در پشت صحنه شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست با انتشار این تصاویر در اینستاگرامش نوشت:لحظاتی از پشت صحنه ی ماه عسل فائزه خانم و آق حمید ،هدیه به شما دوستان که با حمایت تون "شبی که ماه کامل شد" به صدر جدول فروش سینما رسید!
شبی که ماه کامل شد فیلمی از بانو نرگس آبیار . تصویر از شیدا جان یوسفی .
الناز شاکردوست و هوتن شکیبا

عکسی از پشت صحنه شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد یکی از پراستقبال ترین فیلم های نرگس آبیار است که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برای اولین بار اکران شد و با استقبالویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شد. این فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در 13 بخش کاندید دریافت سیمرغ جشنواره بود اما در نهایت موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد ، بهترین بازیگر نقش اول زن فیلم ، بهترین کارگردانی،بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین چهره پردازی شد و دست پر از جشنواره فجر بازگشت.
پشت صحنه شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در کنار نرگس آبیار

بازیگرانی چون الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، فرید سجادی حسینی، امین میری، بانیپال شومون، آرمین رحیمیان در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.
الناز شاکردوست و هوتن شکیبا

0 نظرات: