خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

حضور جورجینا نامزد رونالدو در ورزشگاه در شب قهرمانی پرتغال! عکس

کریستیانو رونالدو توانست با قهر
مانی در لیگ ملت های اروپا افتخارات دوران فوتبالش را گسترش بدهد که در این شب خاص خانواده اش او را تنها نگذاشتند، از نامزدش جورجینا رودریگز گرفته تا مادرش دولورس و پسر بزرگش جونیور.
جورجینا به استادیوم دراگائو رفت تا قهرمانی پرتغال در فینال لیگ ملت های اروپا مقابل هلند را تماشا کند. رونالدو که هفته گذشته به علت بازیهای ملی نتوانسته بود در جشن تولد دوقلوهایش شرکت کند بدین ترتیب توانست قهرمانی اخیر را با حضور خانواده اش جشن بگیرد.
البته جورجینا و مادر رونالدو در کنار هم ننشستند و نامزد رونالدو تصویری از خودش در کنار برخی از دوستانش منتشر کرد. نکته ای که باعث شد تا برخی رسانه های زرد از اختلاف میان این دو خبر بدهند.
رونالدو و جورجینا بیش از سه سال است که با هم در ارتباط هستند و باید دید که آیا در آینده مراسم ازدواج رسمی برگزار خواهند کرد یا نه.

جورجینا در کنار دوستانش در شب قهرمانی پرتغال
جورجینا در کنار دوستانش در شب قهرمانی پرتغال

0 نظرات: