خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

مرگ راننده در تصادف شاخ به شاخ ال 90 با تیر برق

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود از برخورد یک دستگاه خودروی ال90 با تیربرق و کشته و زخمی شدن 2 تن خبر داد.
تصادف ال 90
ناصر سلمانپور افزود:این سانحه ساعت 24 دیشب در سه راهی مجن به سمت بسطام اتفاق افتاد که راننده 23 ساله در دم جان باخ
ت.
معاون اورژانس 115 شاهرود ادامه داد:سرنشینان این خودرو 2 خانم 21 و 23 ساله بودند که دچار شکستگی های متعدد شدند.
وی تاکید کرد:شدت حادثه به حدی بود که کارکنان اورژانس و آتش نشانی یکی از مجروحان را از لا به لای آهن پاره های خودرو بیرون کشیدند.
سلمانپور افزود:2 دستگاه آمبولانس از شاهرود و بسطام برای انتقال حادثه دیدگان اعزام شد و مجروحان را به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل کردند.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با 40 کارشناس در 15 پایگاه جاده ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و 30 دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با 13 تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

0 نظرات: