خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

توقیف حدود 1600 کیلو پنیر غیربهداشتی در گیلان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: حدود یک هزار و ۶۰۰ کیلوگرم پنیر غیربهداشتی در استان متوقف شد.
  محمد عباسی عصر
اظهارداشت: پیرو اعلام مسمومیت غذایی ناشی از مصرف پنیر سنتی در گیلان، بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان، به صورت ضربتی از مراکز عرضه مواد غذایی در سطح استان بازدید کردند که در جریان این بازدیدها و بازرسی ها ضمن نمونه برداری نسبت به توقیف حدود یک هزار و ۶۰۰ کیلوگرم پنیر غیربهداشتی اقدام شد.
وی اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان برای کنترل بهداشتی مواد خوراکی و آشامیدنی در سطح استان گیلان به صورت مستمر از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازرسی می کنند.
عباسی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده عرضه مواد خوراکی و آشامیدنی فاقد مشخصات بهداشتی شامل تاریخ تولید، انقضا معتبر، پروانه های بهداشتی و آدرس محل تولید و نگهداری در شرایط نامناسب، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۹۰ اطلاع رسانی کنند.

0 نظرات: