خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

نجات جان 11 روس از حادثه نفت کش در دریای عمان

سفیر روسیه در ایران، خبر از نجات 10 مرد و یک زن روس در حادثه انفجار نفت کش در دریای عمان داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از سخنان سفیر روسیه در ایران با یکی از خبرگزاری های روسیه، 11 روس از حادثه انفجار در تانکر نفت کش در دریای عمان نجات یافتند. وان جاگاریان سفیر روسیه در ایران در این خصوص گفت: 11 شهروند روسی از تانکر خارج شدند و در بندری در جنوب ایران (جاسک)  قرار دارند. در این میان ده مرد و یک زن روس نجات یافته اند و هیچ صدمه ای ندارند و به سلامت آنها آسیب نرسیده است.     
وی ادامه داد: "در حال حاضر امکان تماس با آنها وجود ندارد، زیرا آنها تلفن های خود را به همراه ندارند. ما سعی خواهیم کرد با آنها تماس بگیریم."
امروز 13 ماه ژوئن، نفتکش Front Altair متعلق به شرکت نروژی "فرونت لاین" که در سواحل الفجیره مورد حمله قرار گرفته بود، غرق شد. این نفت کش در دریای عمان در حال ترانزیت بود.
گفتنی است، اقای االه مراد عفیفی پور، مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در خصوص غرق شدن کشتی ها در دریای عمان اعلام کرد: "آتش سوزی در یکی از کشتی‌های حادثه دیده در دریای عمان بطور کامل اطفاء شده است. این کشتی با ۲۱ خدمه صبح امروز ساعت ۹ و ۵۰ دقیقه در ۳۵ مایلی بندرجاسک در آب‌های بین المللی دریای عمان دچار حادثه آتش سوزی در قسمت موتورخانه شد"

0 نظرات: