خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

ممنوعیت ورود شهروندان ایران، افغانستان و اسرائیل به هواپیماهای کویتی

خطوط هواپیمایی کویت اعلام کرد که اجازه ورود شهروندان 9 کشور جهان به هواپیماهایش را نمی‌دهد. این افراد حتی اجازه حضور در بخش ترانزیت فرودگاه کویت را ندارند.

به گزارش البیان امارات به نقل از روزنامه القبس کویت، شرکت هواپیمایی کویت اعلام کرد شهروندان کشورهای ایران، کره‌شمالی، لبنان، سوریه، عراق، یمن، افغانستان، پاکستان و بنگلادش برای ورود به هواپیماهای این شرکت و همچنین حضور در بخش ترانزیت نیاز به مجوز نهادهای امنیتی کویت دارند.
پیش از این تنها ورود اسرائیلی‌ها به کویت یا حضور در هواپیماهای کویتی کاملا ممنوع شده بود، حتی اگر این افراد تابعیت اروپا داشته باشند.
یوسف الجاسم، رئیس این شرکت هواپیمایی گفت که این ممنوعیت از سوی نهادهای امنیتی ابلاغ شده و این افراد اجازه ورود به هواپیماها را ندارند، مگر آنکه وزارت کشور و وزارت امور خارجه مجوزهای لازم برای آنها را صادر کنند.
شرکت خطوط هواپیمایی کویت، روز چهارشنبه 20 مارس 2019 شصت و پنجمین سالروز اولین پرواز این شرکت را جشن گرفت.

0 نظرات: