خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

کشف گور دسته جمعی در اردوگاه الرکبانن سوریه

یک گور دسته‌جمعی 300 نفره در نزدیکی اردوگاه الرکبان در مرز سوریه با اردن کشف شده‌ است.
 وزارت دفاع روسیه خبر داد که بقایای جسد های 300 نفر در درون یک گور دسته جمعی در اردوگاه الرکبان در سوریه کشف کرده است. 
ترکیه در ادلب سوریه اردوگاه پناهجویان دایر کرد

ترکیه در ادلب سوریه اردوگاه پناهجویان دایر کرد
به نقل از این منبع خبری، نیروهای تحت حمایت ایالات متحده امریکا همچنان اجازه بیرون شدن از این اردوگاه را به کسی نمی دهد.
در تصاویر ماهواره ای وزارت دفاع روسیه، شرایط زندگی پناهندگان در اردوگاه ثبت می شود. بیشتر ساختمان های اردوگاه به طور موقتی هستند و برای فصل زمستان مناسب نیستند و برخی از پناهندگان در در چادر زندگی می کنند.
در بیانیه وزارت دفاع روسیه ذکر شده است: در ارودگاه شرایط غیر بهداشتی بیشتر شده است. مکان دفن زباله ها در نزدیکی اردوگاه قرار دارد. انبار مواد غذایی وجود ندارد. مواد غذایی و سایر کالاها در بازارهای کوچک و زیر کنترل تروریست ها مبادله می شوند.
اردوگاه الرکبان در منطقه التنف واقع در شرق سوریه قرار دارد و نزدیک به 60 هزار نفر ساکن این اردوگاه هستند که در شرایط انسانی بسیار دشوار به سر می‌برند.
در هفته گذشته، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، که نیروهای امریکایی حاضر در منطقه التنف سوریه، با درخواست مشترک دمشق و مسکو جهت اعزام بس ها برای انتقال آوارگان سوری در اردوگاه الرکبان مخالفت کرده‌اند.

0 نظرات: