خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

دستگیری عامل کلاهبرداری از 400 شهروند مشهدی

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری متهم پرونده کلاهبرداری اینترنتی از 400 شهروند علاقه مند به فوتبال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، محمدکاظم تقوی از دستگیری

متهم پرونده کلاهبرداری اینترنتی از 400 شهروند علاقه مند به فوتبال خبر داد و گفت: در پی گزارش های مردمی مبنی بر اینکه فردی از طریق راه اندازی سایت های مجازی تحت عنوان کلاهبرداری از علاقه مندان فوتبال مقادیری پول از آنان کلاهبرداری کرده است و با توجه به اهمیت موضوع دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: بررسی های عملی و تخصصی کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی خراسان رضوی حاکی از آن بود که این متهم با راه اندازی سایت های مجازی شهروندان را فریب داده و مبالغی را از آنان دریافت کرده است.
وی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان در ادامه تحقیقات تخصصی پرونده با هدایت مقام قضایی، متهم را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.
تقوی گفت: متهم مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در این مرحله کلاهبرداری کرده و حساب های بانکی این متهم مسدود و تمای شاکیان پرونده شناسایی شده اند.
وی بیان کرد: این متهم تحصیلات دانشگاهی دارد و به مراجع قضایی معرفی و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

0 نظرات: