خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

پنجاه غیرنظامی در دیرالزور سوریه کشته شدند..

به گزارش منابع محلی در سوریه، بر اثر حملات هوایی و زمینی نیروهای ائتلاف به رهبری آمریکا در منطقه باغوز از توابع دیرالزور طی 24 ساعت اخیر، 50 غیرنظامی ازجمله تعدادی زن و کودک کشته شده اند.

درگیری بین دو گروه تروریستی داعش و ی.پ.گ/پ.ک.ک از دیروز تتاکنون منطقه باغوز ادامه دارد. این گروه علی‌رغم حمایت هوایی آمریکا و موشکی فرانسه پیشروی نکرده است.
هزاران تن از غیرنظامیان سوری در این منطقه بین دو گروه تروریستی گرفتار شده‌اند و به علت بمباران شدیدی که دیروز رخ داد نتوانسته اند به جای دیگری بروند.
گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک خانواده های داعش را به نیروهای ائتلاف تسلیم کردند. بقیه غیرنظامیان منطقه به میدان نفتی العمر منتقل شده اند.
بستگان گروه تروریستی داعش به اردوگاه‌های ویژه و دیگر غیرنظامیان تحت نظارت ی.پ.گ/پ.ک.ک به میدان نفتی العمر و سپس به اردوگاه اردوگاه «هول» در حسکه انتقال یافته اند.

0 نظرات: