خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

"در پی حمله تروریستی در ایران همه مرزها بسته شدند"

علی کُرد، نماینده مردم خاش در مجلس ایران با اشاره به حادثه تروریستی «جاده زاهدان - خاش» در استان سیستان و بلوچستان این کشور گفت: "در پی این حادثه اطلاعیه‌ای صادر شد تا همه مرز‌ها بسته شود چرا که این عملیات تروریستی
حامیانی داشته که این عملیات تروریستی را هدایت کرده‌اند".
وی افزود: در حال حاضر هدایت‌ کنندگان این عملیات تروریستی به سمت کوه‌های بلوچستان متواری شده‌اند که تعقیب و گریز این افراد به شدت پیگیری می‌شود و ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری "میزان"، کرد با اشاره به تشکیل جلسه شورای تامین استان در پی وقوع این حمله تروریستی اظهار داشت پیرو این حادثه نیرو‌های مسلح در مرز‌ها مستقر شدند. درحال حاضر سرنخ‌هایی از این حادثه به دست آمده که به زودی عملیات نیرو‌های مسلح و همه مردم در برخورد با این عوامل تروریستی آغاز خواهد شد.
وی با تشریح جزئیات این حادثه تروریستی تصریح کرد: "این تروریست‌ها به وسیله خودرویی حامل مواد منفجره و یک فرد انتحاری این عملیات را در طول یک مسیر و نقطه کور و ارتباطی - مخابراتی ترتیب دادند و پس از سبقت گرفتن از اتوبوس رزمندگان سپاه را مورد حمله مسلحانه قرار می‌دهند. سپس خودروی فرد انتحاری منفجر می‌شود و هم اتوبوس حامل نیرو‌های سپاه پاسداران".
گفتنی است، شب گذشته در حمله تروریستی با خودروی بمب‌گذاری شده به اتوبوس حامل نیروهای «سپاه پاسداران» ایران در محور زاهدان به خاش 27 نفر کشته و 13 تن دیگر زخمی شدند.
گروه جیش‌العدل با انتشار بیانیه‌ای در وبسایت خود، مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته و اعلام کرده است که تمامی سرنشینان این اتوبوس کشته‌ شده‌اند.

0 نظرات: