خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

روزنامه قانون به دلیل «تیتری درباره سفر بشار اسد» توقیف شد

براساس گزارش‌ها روزنامه قانون روز سه شنبه هفتم اسفند و پس از به کار بردن عبارت «مهمان ناخوانده» درباره دیدار بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه، با رهبر جمهوری اسلامی توقیف شد.
بر اساس ابلاغ دادسرای فرهنگ و رسانه به روزنامه قانون، این نشریه از فردا اجازه انتشار ندارد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا در بخشی از این ابلاغیه که از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه به مسؤولان روزنامه اعلام شده و در گفت‌وگویی با ایسنا هم به تأیید رسیده، اینگونه آمده است که «طبق ماده ۵۷۶ قانون مجازات اسلامی برای پیشگیری از وقوع جرم، توقیف موقت خواهد بود.»
روزنامه قانون در شماره روز سه شنبه درباره دیدار بشار اسد با رهبر جمهوری اسلامی تیتر «میهمان ناخوانده» را به کار برده بود.
بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه، با سفر به تهران روز دوشنبه ششم اسفند با علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی و حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، به طور جداگانه دیدار کرده بود.
سفر بشار اسد به ایران از زمان آغاز اعتراض‌ها در سال ۲۰۱۱ و در پی آن جنگ داخلی در سوریه سابقه نداشته است.

0 نظرات: