خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

"کمرنگ شدن اعتماد مردم بزرگترین چالش پیش‌روی انقلاب ایران است"

عبدالرضا هاشم‌زایی، نماینده مردم تهران در مجلس ایران، طی سخنانی تاکید کرد: "بزرگترین چالش انقلاب پس از چهل سالگی کمرنگ شدن اعتماد عمومی است و اگر ما نتوانیم اعتماد عمومی را به جامعه بازگردانیم با چالش‌های دیگری روبه‌رو خواهیم شد".

به گزارش خبرگزاری "ایسنا"، وی در ادامه اظهار داشت: ما برای این‌که بتوانیم از دستاوردهای انقلاب صیانت کنیم باید اعتماد عمومی را نسبت به مسئولان بالا ببریم.
هاشم‌زایی همچنین به بزرگترین اشتباه در تاریخ چهل ساله انقلاب ایران اشاره و تصریح کرد: "متأسفانه ما در این سال‌ها رفعت اسلامی را فراموش کرده‌ایم و با این توهمی که همه دنیا با ما دشمن هستند با مسائل روبه‌رو شده‌ایم و لذا نتوانستیم جایگاه انقلاب را آن طور که باید و شاید در منطقه و دنیا نشان دهیم".
گفتنی است در گزارش وزارت کشور ایران درباره علل اعتراضات گسترده دی 1396 که به حسن روحانی، رئیس جمهور این کشور ارائه داد، "کاهش اعتماد عمومی" یکی از دلایل اصلی آن عنوان شد.

0 نظرات: