خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

حمله با سنگ و تهدید به مرگ واندا نارا همسر ایکاردی!!

واندا نارا، همسر و مدیر برنامه مائورو ایکاردی، دیروز صبح در حالی که با فرزندانش و با خودروی شخصی در حال تردد بود هدف پرتاب سنگ قرار گرفت و علاوه بر این پیام های تهدیدآمیزی نیز از سوی افراد ناشناس دریافت کرده است.
تنش های بین کاپیتان سابق اینتر، مائورو ایکاردی، و این باشگاه در چند روز اخیر بسیار جدی و شدید شده و باشگاه پس از اظهارنظرهای همسر این بازیکن پیرامون عملکرد سایر بازیکنان و همچنین مذاکرات برای امضای قرارداد جدید، بازوبند کاپیتانی را از او پس گرفته است.

دیروز صبح در حالی که واندا نارا در نزدیکی ورزشگاه سن سیرو در حال رانندگی بود، سنگ هایی به سمت ماشین او پرتاب شد. فرزندان او در صندلی عقب بودند و خوشخبتانه کسی آسیب ندید. اسپرت مدیاست خبر داده که واندا به پلیس گفته که او و سایر نزدیکان ایکاردی پیام های تهدیدآمیزی دریافت کرده اند.
مهاجم آرژانتینی در بازی اینتر برابر سپدوریا که در چارچوب رقابت های سری آ برگزار خواهد شد، به دلیل مصدومیت حضور نخواهد داشت.

0 نظرات: