خبرهای کوتاه........ کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان از مرز 14 هزار نفر گذشت....تداوم انفجارها در ایران؛ این بار در پست برق نیروگاه اصفهان
Mecca crane collapse: 107 dead at Saudi Arabia's Grand Mosque....Get behind Corbyn, Labour MPs told....India restaurant blast: Police search for shopkeeper

رقصیدن رونالدو برای نامزدش جورجینا برروی تردمیل! عکس

حال و روز خوب کریس رونالدو با جورجینا

کریس رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس قرار براین است که روز 22 ژانویه در دادگاهی در شهر مادرید به دفاع ازخودش درمقابل اتهام فرار مالیاتی بپردازد.
با این وجود به نظر می رسد که او درکمال آرامش تمریناتش را انجام می دهد و درکنار همسر و فرزندانش لحظات شادی را سپری می کند.
رونالدو در بازی سوپرکاپ ایتالیا که در شهر جده عربستان برگزار شد، توانست گل قهرمانی تیمش را به ثمر برساند و از آن زمان تاکنون لبخند از لبان او دور نشده است.
حالا ویدیویی دراینستاگرام منتشر شده که در آن کریس رونالدو را در حال راه رفتن برروی تردمیل می بینیم و جورجینا رودریگس نامزد اسپانیایی کریس رونالدو، با او درحال شوخی وخنده است.
کریس درحالی که تصمیم می گیرد تا کمی برای نامزدش برقصد، لیز خورده و کم مانده بود تا زمین بخورد. اما او سریعا تعادلش را حفظ کرد و از یک رویداد تلخ جلوگیری نمود.

حرکات موزون رونالدو برروی تردمیل و از دست دادن تعادلش
حرکات موزون رونالدو برروی تردمیل و از دست دادن تعادلش

0 نظرات: